Зважене рішення - гарантований результат

Libra Substrate
НАШ АСОРТИМЕНТ
Jiffy

Високоякісний торф'яний субстрат на основі верхового (білого) торфу

Детальніше
Libra Substrate

На основі верхового (білого) торфу за індивідуальним замовленням від ТОВ "Лібра Агро"

Детальніше
Solvika

Новинка від компанії, міксований субстрат (Н2-Н5)

Детальніше
Субстрати Libra
Торф'яні субстрати Jiffy
Субстрати Solvika

Торф та торф’яні субстрати LIBRA SUBSTRATE

Якість та тип ґрунту на сільськогосподарських та садових ділянках в Україні є одним з ключових аспектів, які впливають на особливості розвитку рослин та кількість врожаю. Саме тому під час вирощування потрібно звернути увагу на стан субстрату. Якщо в ньому недостатньо поживних компонентів, то це відразу відображається на культурах. Це стосується не тільки овочів, а ще й декоративних рослин, в тому числі квітів.

Кожна культура проростає в ґрунті з певним складом. Проте, для багатьох оптимальним рішенням є торф’яний субстрат, який містить необхідні для підживлення органічні речовини. Замовити якісну продукцію такого типу пропонує Libra Agro – надійний український виробник.

Що таке торф?

Цей вид субстрату формується в природних умовах. Він утворюється в результаті розкладання та перегнивання решток рослин, які спресовуються під дією зовнішніх факторів. Важливо, що до складу речовини також входять речовини мінерального типу. Структура може бути різною.

Все залежить від середовища та типу компонентів, з яких утворюється природний ресурс. В природі його можна побачити в болотистій місцевості, де доступ повітря дуже обмежений, а рівень вологості високий. Завдяки поєднанню особливих складових, природний ресурс може використовуватися як субстрат, а також частково добриво.

Як утворюється торф?

Щоб зрозуміти, що таке торф’яний субстрат універсальний, варто детальніше дізнатися про природний ресурс, який використовується як основа суміші. Він є результатом процесів, які відбуваються на болотах та поблизу водойм, де майже не циркулює вода. На цій території живуть мікроорганізми та бактерії, які з часом гинуть.

Вони накопичуються та змішуються з рештками рослин. Таким чином утворюються торф’яні шари. Вони поступово нашаровуються один на одного, утворюючи цілі спресовані масиви. Саме вони є цінним матеріалом для росту квіткових та овочевих культур.

Як отримують торф’яний субстрат?

Субстрати, які використовуються для вирощування рослин виготовляються на основі природних речовин, що містяться в ґрунті поблизу заростаючих водойм та болотистих ділянок. До них додають ще декілька компонентів, зокрема:

  • пісок дрібних фракцій;
  • добрива;
  • мінеральні складові;
  • вапнякове борошно.

Саме тому торф в мішках ще називають торфосумішами. Це означає, що крім основи до складу входять додаткові компоненти для покращення якості продукції.

Торф для розсади: основні компоненти та властивості

Обираючи субстрати, варто враховувати його основні особливості. В процесі виробництва більшості товарів, представлених в Libra Agro, використовується верховий вид. Ця суміш є оптимальним рішенням для пророщування розсади та інших цілей.

Для кожного виду рослин слід обирати торф’яні субстрати Libra Agro, що підходять за складом та забезпечують необхідними поживними речовинами. Наприклад, кислі субстрати є чудовим рішенням для вирощування деяких плодових рослин. Серед них ожина, брусниця, хвойні дерева, лохина та вересові культури. Нейтральна торфосуміш частіше обирають для розсади та посіву насіння.

Сфери застосування

Готовий субстрат – це популярна основа, яка використовується садівниками, аграріями та городниками. Вона підходить для посадки квіткових, плодових та овочевих культур. Може використовуватися також для вирощування розсади в теплицях. В будь-якому випадку торф верховий кислий для певних рослин є набагато кращим та поживнішим, ніж звичайний ґрунт.

Які існують різновиди субстрату?

Перш, ніж купити торф для розсади чи іншої цілі, слід розібратися з видами природного ресурсу. Класифікація здійснюється на основі ступеня розкладання компонентів.

Низинний

Цей вид природного ресурсу формується з розкладених часточок мохів та деревних порід. Має природний чорний колір. Назву цей вид отримав через те, що ділянкою для його створення є низинні шари ґрунту. Серед особливостей потрібно виділити пухку текстуру (забезпечується циркуляція повітря) та швидке прогрівання.

Перехідний

Природний ресурс з цієї категорії – це щось середнє між верховим та низинним різновидами. Серед переваг варто виділити хороші поглинаючі властивості та відсутність умов для розвитку інфекцій.

Верховий торф

Це шари, які мають світло-коричневий колір. Вони складаються зі спресованих органічних речовин, що видобуваються на верхніх ділянках в болотистій місцевості. Верховий різновид має високі показники кислотності, тому в чистому вигляді не застосовується.

Які переваги забезпечує використання торфу Libra Agro

Торфосуміші, представлені виробником, мають низку важливих переваг. Однією з них є недорога ціна торфу. Пропонуємо товар оптом з доставкою в міста України, де працюють відділення поштових служб. Проте, клієнти цінують продукцію за інші особливості. Зокрема, якісний склад та високий рівень ефективності.

Обираючи суміші верхового кислого різновиду, можете бути впевнені, що товар забезпечить оптимальні умови для вирощування. Фахівці компанії використовують перевірену сировину та ретельно контролюють процес. Додатковою перевагою є надійна підтримка аграріїв на етапі використання торфосумішей. Надаємо цінні поради та відповідаємо на питання щодо застосування товару. Це дозволяє суттєво покращити врожайність та отримувати високий прибуток.

Як вибрати торф’яний грунт?

Щоб обрати торф’яний субстрат універсальний, який повністю підходить для вирощування певних рослин, варто враховувати особливості різновидів. Найкращим рішенням є низинний та розбавлений верховий торф’яний ґрунт. Ці різновиди містять в собі багато поживних компонентів, тому підходять для вирощування різних культур. Проте, слід враховувати також рівень кислотності.

Купити кислий торф варто для лохини, хвойних дерев, ожини та вересових культур. Нейтральні варіанти є більш універсальними, тому можуть стати основою для вирощування квіткових та плодових рослин. Якщо важко вибрати продукцію, можна проконсультуватися з менеджером.

Як ефективно використовувати кислий торф та інші різновиди?

Кислий верховий торф’яний субстрат – це специфічний різновид, який підходить не для всіх рослин. Його слід застосовувати для ожини, брусниці та хвойних. Крім нього в продажу представлені варіанти з нейтральним рівнем кислотності.

Вони є універсальними та підходять для більшої кількості культур. Окремо варто вказати на додавання певних компонентів. Наприклад, піску, кори і т. д. Це теж потрібно враховувати, оскільки складові впливають на ріст рослин.

Як купити торф оптом?

В Libra Agro діють вигідні умови для придбання кислого та нейтрального субстрату на торф’яній основі. Оскільки компанія є надійним виробником, вона пропонує недорогу ціну та надзвичайно високу якість. На виробництві встановлений ретельний контроль, а готова продукція проходить ретельну перевірку. Процедура замовлення сумішей проста. Щоб купити верховий торф, потрібно залишити заявку на сайті або зателефонувати нам.

FaQ
Часті запитання

Ми знаємо, що у вас може виникнути багато запитань щодо вибору краплинної стрічки. Ми зібрали популярні запитання та відповіді на них

Чому в вашому субстраті намає агроперліта?

Функція агроперліта покращувати структуру субстрату. Наш субстрат не потребує покращення так як має якісну первинну сировину відповідаючу найвищім стандартам якості.

Субстрати на основі якого торфу краще використовувати?

Кожний субстрат має свою нішу для використання. Для вирощування розсади кращє використовувати субстрати на основі верхових торфів (з низькою насипною щільнисту 180 - 200 кг/м3. Н1-Н3), вони якісно забезпечать рослину повітря- та волого- ємкостю та виключать переущільнення субстрата, для якісного розвитку кориневої системи. Субстрати з більшою насипною щільністю 200 - 220 кг/м3 Н4-Н6, кращє використовувати для пікіровки рослини. Більш щільні субстрати добре підходять для покращення ґрунту, методом заорювання.

Яка різниця між верховим, низинним та перехідним торфом?

Верховий торф - утворилися переважно зі сфагнових мохів в умовах великого атмосферного зволоження І бідного мінерального живлення. Легкий, чистий ! простий у застосуванні, забезпечує тривале зберігання й використання, має стабільну й однорідну структуру, низький зміст водорозчинних солей, що дуже важливо при виробництві субстратів. Низинний торф - утворений переважно з травʼянистої рослинності, зелених мохів, дерев листяних порід в умовах хорошого мінерального живлення. Торф волокнистий, дрібно грудкуватий та порошкоподібної структури від темно коричневого до чорного кольору. Структура швидко руйнується й ущільнюється. Вологоємкість та повітряємкість значно нижча, ніж верхового торфу.Перехідний торф - Займає проміжне положення між верховими та низинними, як за умовами утворення, так І за властивостями.