Зважене рішення - гарантований результат

Агролабораторія Libra Lab
Сучасна

Агролабораторія Libra Lab

Допоможемо знайти оптимальне рішення для вашого господарства

Наші фахівці максимально швидко та точно проводять аналізи, допомагають клієнтам правильно оцінити ситуацію на полях та застосувати результативну програму живлення та захисту рослин з метою отримання максимальної врожайності за мінімальних витрат.

Shape
Агрохімічний
Агрохімічний Аналіз Ґрунту

Повний аналіз вмісту всіх елементів живлення ґрунту для точного регулювання живлення рослин і досягнення максимальної продуктивності

Аналіз
Аналіз насіння

Скоригуємо норму висіву насіння, встановимо видову приналежність фітопатогенів, щоб вчасно застосувати заходи боротьби із зовнішньою та внутрішньою інфекцією. Визначимо енергію проростання та схожість насіння.

Фітопатологічний
Фітопатологічний аналіз рослин

Визначимо збудника грибкового та бактеріального захворювання,оперативно та правильно підберемо необхідний фунгіцид.

Тканинна
Тканинна діагностика

Визначимо потреби рослин в макро-, мезо і мікроелементах, щоб своєчасно провести позакореневі підживлення і як результат збільшити врожайність, підвищити імунітет рослин до інфекційних захворювань.

Illustration
Агрохімічний аналіз ґрунту

Аналіз ґрунту дає уявлення про взаємодію хімічних, біологічних та хімічних процесів та допомагає зрозуміти, як забезпечити оптимальний баланс між ними.

Повний аналіз вмісту всіх елементів живлення ґрунт допомогає досягти максимально можливої продуктивності рослин за допомогою точного регулювання їх харчування.

 • +
  30
  %
  Приріст
  урожаю
 • 45
  %
  Економія
  на добривах
 • +
  50
  %
  Зростання
  прибутку
Thumb Thumb
Види аналізів ґрунту
Illustration
Thumb
Аналіз насіння

Дослідження насіннєвого матеріалу, зокрема маси 1000 насінин, дозволяє з вищою точністю розрахувати норму висіву. Знаючи енергію проростання та схожість, можливо коригувати норми висіву.

Отримавши результати, фітопатолог лабораторії LibraLAB надає висновки про відповідність отриманих результатів та надає рекомендації щодо обробки насіння, а також обґрунтований підбір протруйника, стимулюючих препаратів. Посівна вже не загорами, тож не зволікайте та звертайтесь до спеціалістів агролабораторії «LibraLaB»!

 • 10
  %
  економія
  на вдалому підборі
  діючих речовин
  протруйника
 • 10
  %
  економія
  на правильному
  розрахунку
  норми висіву
  на добривах
 • 10
  %
  економія
  на стимулюючих
  препаратах
Види аналізів насіння
Illustration
Тканинна діагностика

Основні цілі тканинної (листової) діагностики: визначення концентрації основних поживних елементів, необхідних для розвитку рослин; у разі виникнення зовнішніх ознак дефіциту - визначення, який саме елемент перебуває в дефіциті; моніторинг рівня забезпеченості елементами живлення рослин для досягнення планованої врожайності.

Коригування дози внесення добрив

Коригування дози внесення добрив

Реалізація потенціалу урожайності культур

Реалізація потенціалу урожайності культур

Підвищення стресостійкісті рослин

Підвищення стресостійкісті рослин

Визначення потреби живлення

Визначення потреби живлення

Збільшення врожайності

Збільшення врожайності

Підвищення імунітету рослин до інфекційних захворювань

Підвищення імунітету рослин до інфекційних захворювань

Thumb Thumb
Thumb
Інструмент для регулювання живлення рослин
Листкова діагностика

Агрохіміки лабораторії протягом 40-50 хвилин проводять функціональну діагностику живлення рослин на конкретному полі. щоб досягти максимально можливої продуктивності рослин за допомогою точного регулювання їх харчування.

Коли проводити: В критичні фази розвитку рослини, перед проведенням підживлення
Що робити після аналізу? Експерт з живлення рослин дає рекомендації щодо проведення позакореневого підживлення, спираючись на потреби рослини.
Illustration
Фітопатологічний аналіз рослин

Своєчасна діагностика захворювань рослин на ранніх стадіях розвитку патогена. Аналіз дає змогу оперативно і правильно підібрати оптимальні методи і засоби захисту рослин на основі отриманих результатів з визначення збудника грибкового захворювання.

Для проведення такого роду аналізів, лабораторія LibraLAB використовує два методи визначення збудника грибкового захворювання:
первинне мікроскопування. Строк проведення: 1-2 дні;
метод вологих камер. Строк проведення: 2-5 днів.

Коли проводити: 1. кожні 7-10 днів з моменту появи сходів
2. після опадів перепаду температури повітря
3. перед обробкою посівів фунгіцидами
Thumb Thumb
FaQ
Часті запитання

Ми знаємо, що у вас може виникнути багато запитань щодо лаборатоних аналізів грунту, насіння та рослин. Ми зібрали популярні запитання та відповіді на них

Які аналізи проводить агролабораторія?

Спеціалісти агролабораторії проводять декілька видів послуг. Серед них функціональна листкова діагностика,аналіз насіння на всхожість,агрохімічний аналіз ґрунту. Щоб замовити їх або дізнатися більше інформації звертайтеся за номером +38(095)747-97-02

Як відправити проби на аналіз?

Відправити зразок в лабораторію можна за допомогою Нової пошти або доставити за адресою розташування агролабораторії .За більш детальною інформацією звертайтесь за номером +38(095)747-97-02 ,щоб дізнатися про правила та обсяг проб, а також особливості упакування.

Коли будуть готові результати дослідження?

Точну дату, коли в агролабораторії будуть готові результати, повідомляє менеджер. Період очікування залежить від завантаженості співробітників, кількості зразків та інших факторів.