Зважене рішення - гарантований результат

LIBRA IRRIGATION
НАШ АСОРТИМЕНТ
AQUA PLUS

Першокласна вітчизняна краплинна стрічка з м'яким щілиновидним емітером.

Детальніше
SUNSTREAM

Високоякісна краплинна стрічка від Турецького виробника

Детальніше
AQUA TRAXX

Aqua-TraXX® - інноваційна краплинна стрічка, що забезпечує точний та рівномірний розподіл води та добрив для всіх рослин

Детальніше
LayFlat

Високоякісні гнучкі шланги LayFlat від світових виробників

Детальніше
Спринклери

Оптимальні рішення в спринклерному поливі

Детальніше
Фільтраційне обладнання

Професійне фільтраційне обладнання

Детальніше
Краплинна стрічка
Економія води в 2-3 рази, по порівняно з звичайним поливом.

Економія води в 2-3 рази, по порівняно з звичайним поливом.

Зниження норм внесення мінеральних добрив у 3-4 рази.

Зниження норм внесення мінеральних добрив у 3-4 рази.

Повторна експлуатація конструкції в протягом більше 3 сезонів.

Повторна експлуатація конструкції в протягом більше 3 сезонів.

Можливість використовувати на відкритому ґрунті або в теплицях.

Можливість використовувати на відкритому ґрунті або в теплицях.

Layflat
About Libra
12+
років
на ринку
LIBRA IRRIGATION
Якісні рішення для краплинного зрошення

Компанія «Лібра Агро» є одним з найбільших в Україні дистриб'ютором і ринковим постачальником якісних краплинних стрічок та зрошувального обладнання. Також є виробником якісної краплинної стрічки «Aqua Plus».

Спринклерне зрошення
Фільтраційне обладнання
Illustration
Проектування та шеф-монтаж

Проекти виконуються відповідно до побажань замовника, з урахуванням умов для конкретної земельної ділянки та застосуванням сучасних технологічних рішень в галузі зрошення. Ми забезпечуємо комплексний розв’язок завдань з проектування, включаючи розробку проекту, добір комплектуючих, шеф-монтаж, пуско-налагоджувальні роботи.

Фахівці нашої компанії розробляють проекти будь-якого рівня складності. Ми виконуємо:

  • розробку та впровадження нових проектів;
  • оптимізацію існуючих, під нові вимоги до зрошення;
  • підбираємо оптимальні варіанти під ваші вимоги.
Thumb-1 Thumb-2
Libra AGRO ваш надійний партнер

Крапельний полив Libra Irrigation

Кожен власник ділянки сільськогосподарського призначення в Україні знає, що якість та кількість врожаю залежить від багатьох чинників. Одним з них є рівень зволоження ґрунту. Якщо рослини отримують достатню кількість води, тоді їхній розвиток відбувається без затримок, а товарні характеристики плодів відповідають нормам. Проте, клімат в наших широтах передбачає мінливі погодні умови.

Це означає, що опади не завжди випадають вчасно. В результаті умови для вирощування культур стають несприятливими. Щоб уникнути цих наслідків та забезпечити рівномірне зрошення ґрунту, варто використовувати крапельний полив рослин на вибраній ділянці. Щоб замовити, звертайтеся до Libra Agro – одного з кращих постачальників обладнання для зрошення.

Що таке крапельне зрошення і для чого воно потрібне?

Це ефективний метод, який широко застосовується в сільському господарстві. Його суть полягає у використанні спеціальної крапельної системи, яка забезпечує подачу води (автоматично або в ручному режимі) на ділянку з рослинами. Таким чином вдається забезпечити зрошування ґрунту у разі тривалої відсутності опадів та надмірного випаровування вологи.

Купити систему крапельного поливу можна для будь-якого сільськогосподарського об’єкта. Зокрема, конструкція підходить для саду, теплиць, городу та інших ділянок. В будь-якому випадку система дозволяє створювати оптимальні умови для розвитку рослин та збільшувати таким чином врожайність.

З чого складається система крапельного поливу?

Конструкція є багатокомпонентною. Вона містить в собі комплектуючі, які разом забезпечують направлення потоку води до грунту, а також дозволяють регулювати тиск та інші характеристики. Основною складовою є стрічка (трубка), яка вкладається на ґрунт.

Кількість цих компонентів залежить від площі ділянки. Чим вона більша, тим більше потрібно трубок. В кожній з них розташовані отвори (крапельниці), крізь які вода потрапляє на коріння та листя рослин. Вони розташовуються на певній відстані один від одного. Системи крапельного поливу також містять магістральну трубу (основний шланг).

Вона входить в кожен комплект, оскільки необхідна для подачі води від джерела до трубок. Серед додаткових комплектуючих слід виділити фурнітуру для кріплення, фільтри, контролери та кран. Якщо це сучасна крапельна система автополиву, тоді в конструкції передбачені спеціальні компоненти для автоматичної регуляції.

Як працює крапельна система поливу?

Для новачків процес експлуатації може здатися складним через наявність багатьох складових. Проте, система працює за простим принципом. Професійне краплинне обладнання встановлюється на ділянці (поблизу коріння рослин) та підключається до джерела води.

Це може бути звичайний бак великого об’єму, свердловина або водопровід. Якщо це стандартне обладнання для систем крапельного поливу рослин, то подача води регулюється за допомогою крану. У разі автоматичного зрошення волога підтримується завдяки особливим регуляторам. В цьому випадку не потрібне втручання в роботу конструкції. Вода подається на ділянку регулярно.

Які існують види крапельного зрошення?

Перш, ніж купити крапельне зрошення, треба визначитися з різновидом системи. В продажу представлено декілька видів, які відрізняються за довжиною та товщиною трубок, особливостями функціонування, ціною та іншими особливостями. Загальна класифікація передбачає поділ на наступні види:

  • Крапельниці. Забезпечують рівномірний розподіл води на ділянці, де культури проросли нерівномірно. Підходять також для випадків, коли треба подати вологу під коріння культур.
  • Багаторічні труби. Вони являють собою надійні та міцні шланги. Вони підходять для подачі води під тиском (це може бути 1 бар та більше);
  • Крапельні стрічки. Волога в цьому випадку подається крізь маленькі отвори у виробах. Купити крапельне зрошування такого типу варто для однорічних та трьохрічних рослин.

Треба відзначити, що стрічки поділяються на щілинні та емітерні види.

Переваги використання обладнання для крапельного поливу

Вибір вказаного методу зрошення є повністю виправданим у плані продуктивності та фінансових витрат. ЦЕ обумовлено низкою переваг, які він забезпечує. Купуючи все для крапельного поливу, ви можете розраховувати на:

  • значну економію води під час вирощування рослин;
  • раціональне використання водних ресурсів;
  • високий рівень ефективності;
  • можливість збільшити урожай.

В загальному, монтаж крапельних систем дозволяє підтримувати оптимальний рівень зволоженості навіть в умовах тривалої посухи.

Як вибрати комплектуючі для крапельного поливу?

Щоб досягти бажаних результатів, варто приділити достатньо уваги вибору складових. Від цього залежить якість зволоження ґрунту та відповідно якість урожаю. Основним компонентом є крапельна стрічка, тому починати вибір потрібно з неї.

Обираючи ці комплектуючі на крапельне зрошення рослин, треба враховувати декілька аспектів. Серед них крок (відстань між отворами-дозаторами), довжина трубок та водовилив (розхід води за одну годину). Важливим аспектом також є особливості, наприклад, можливість створити полив туман.

Як проводиться монтаж системи крапельного зрошення?

Монтаж слід починати з розрахунків. В процесі визначається кількість комплектуючих, необхідних для повноцінного зрошення конкретної площі. Коли всі складові підібрані, необхідно скласти схему розташування компонентів. Зокрема, визначити місце для розміщення помпи або насосу.

Наступним етапом є придбання матеріалів. Крапельний полив по ціні виробника пропонує Libra Agro за доступною вартістю. Коли всі елементи є в наявності залишається тільки виконати монтаж.

Особливості застосування та обслуговування системи

Під час експлуатації необхідно дотримуватися загальних рекомендацій. Зокрема, не пропускати крізь конструкцію часточки великих розмірів, оскільки це сприяє засміченню системи. Проте, навіть у разі дотримання правил, треба регулярно виконувати очищення.

Це дозволить суттєво подовжити термін експлуатації. На холодний сезон систему для крапельної подачі вологи потрібно консервувати. Процедура виконується до моменту появи заморозків. Вона передбачає очищення, просушування та демонтаж складових для зберігання.

Як купити крапельний полив?

Замовити систему оптом з доставкою можна на сайті Libra Agro. Виробник пропонує надійні, якісні та функціональні конструкції для забезпечення вологою сільськогосподарських ділянок. Додатковими перевагами є підтримка на етапі монтажу, що дозволяє швидше перейти на сучасні технології та підвищити врожайність.

Відповідно за таких умов можна також оперативно збільшити прибуток. Щоб оформити замовлення та отримати консультацію, звертайтеся до менеджерів за телефоном. Підберемо систему з урахуванням індивідуальних запитів та вимог.

FaQ
Часті запитання

Ми знаємо, що у вас може виникнути багато запитань щодо вибору краплинної стрічки. Ми зібрали популярні запитання та відповіді на них

Скільки коштує система крапельного зрошування?

Вартість визначається в індивідуальному порядку. В процесі враховується площа ділянки, тип рослин, запит клієнта, вид конструкцій та їхній розмір. Точну ціну вказує менеджер.

Як розрахувати крапельний полив?

Якщо ви вперше виконуєте розрахунок крапельного зрошення, варто звернутися до фахівця. Він допоможе правильно визначити кількість стрічок (трубок) з урахуванням площі території та інших факторів.

Скільки води потрібно для крапельного поливу?

Щоб визначити об’єм, варто орієнтуватися на показник водовилів. Він характеризує витрати води в літрах під час зрошення з однієї крапельниці. Для кожної системи він визначається окремо.

Що краще для крапельного поливу: трубка чи стрічка?

Визначити, що краще для конкретної ділянки (саду, городу чи іншої території) можна після ретельного вивчення характеристик. Якщо на це немає часу, варто звернутися за консультацією до менеджера.